Nawigacja

Plan lekcji kl. IV-VIII rok szkolny 2018/2019 Plan lekcji kl. I-III rok szkolny 2018/2019 Plan zajęć Zerówki i Przedszkola rok szkolny 20187/2019 Plan zajęć świetlicy szkolnej rok szkolny 2018/2019 Wyjazdy na basen Ubezpieczenie Ankieta dla rodziców Rekrutacja do przedszkola Rekrutacja do kl. I Listy uczniów kl I, zerówek i przedszkola 2018/2019 Oświadczenia woli Jadłospis - przedszkolaki Jadłospis-szkoła KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY NA ROK SZKOLNY 2018/2019 zgłaszanie rezygnacji z posiłku

Dokumenty dla rodziców

Plan lekcji kl. IV-VIII rok szkolny 2018/2019

 

 

Klasa IV a

Grażyna Peta

Klasa IV b

Małgorzata Rucińska

Klasa V a

B. Góra

Klasa V b

Klaudyna Łosińska

Klasa VI a

M. Renowska

Klasa VI b

L. Kacprzak

Klasa VII a

M. Kamińska

Klasa VII b

K. Cybula

Klasa VIII a

B. Bieszka

Klasa VIII b

D. Koszałka

PONIEDZIAŁEK

1

WF CH TZ / J.ANGIELSKI DZ LK

4

J.POLSKI BB

3

MATEMATYKA KŁ

9

MATEMATYKA KS

10

--------------

 

---------

 

MATEMATYKA DK

11

BIOLOGIA GP

13

J.POLSKI KC

12

 

2

WF CH TZ / INF DZ LK

9

BIOLOGIA GP

3

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ

13

WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ LK

12

J.POLSKI BB

4

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ

11

HISTORIA

10

RELIGIA TL

14

 

3

MATEMATYKA KŁ

3

J.POLSKI BB

4

MATEMATYKA DK

9

J.POLSKI KC

12

WF DZ PZ / J.ANGIELSKI CH LK

10

RELIGIA TL

14

HISTORIA MR

8

CHEMIA

13

GEOGRAFIA MK

11

 

4

J.POLSKI KC

3

RELIGIA TL

14

WF DZ TZ / J.ANGIELSKI CH LK

12

HISTORIA MR

10

J.POLSKI BB

4

GEOGRAFIA M.K.

11

BIOLOGIA GP

13

WF CH PZ I INF DZ DK

9

 

5

WF DZ VJ / J.ANGIELSKI CH IF

3

WF DZ TZ / J.ANGIELSKI CH LK

9

RELIGIA TL

14

J.POLSKI BB

4

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ

11

J.POLSKI KC

12

MATEMATYKA KŁ

10

MATEMATYKA DK

13

 

6

------------

 

MATEMATYKA  KS

3

WF CH SS / J.ANGIELSKI DZ LK

13

PRZYRODA MK

11

INFORMATYKA DK

9

           WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ IF

12

RELIGIA TL

4

EDB MR

10

 

7

J. KASZ.  MR

10

 

 

 

 

J. KASZUBSKI MK

11

J. KASZ.  GR.

9

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ

12

BIOLOGIA GP

13

 

 

WF DZ TZ / J.ANGIELSKICH IF

4

 

8

J. KASZ. - WYJ.

10

 

 

 

 

J. KAS. MK

J.KASZ. - WYJ.

11

J. KASZ. G.R.

J. KASZ. - WYJ.

9

 

 

 

 

 

 

 

 

BIOLOGIA

13

 

WTOREK

1

INF CH DK    9  / J.ANGIELSKI DZ LK

3

-----------

 

J.POLSKI KC

12

MUZYKA

św

TECHNIKA BG

11

MATEMATYKA KŁ

13

RELIGIA TL

8

J.POLSKI BB

4

HISTORIA MR

10

 

2

J.POLSKI KC

12

J.POLSKI BB

4

WF CH SS / J.ANGIELSKI DZ LK

9

MATEMATYKA KS

3

MATEMATYKA DK

11

MUZYKA JI

św

FIZYKA KŁ

13

EDB

10

RELIGIA TL

14

 

3

TECHNIKA BG

14

MATEMATYKA KS

4

WF CH SS / J.ANGIELSKI DZ LK

13

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ

10

       MUZYKA

3

WF CH PZ / INF DZ DK

 

9

RELIGIA TL

11

J.POLSKI KC

12

 

4

MUZYKA

3

TECHNIKA BG

14

HISTORIA MR

10

BIOLOGIA GP

ŚW

WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ LK

11

J.POLSKI BB

4

MATEMATYKA DK

9

FIZYKA KŁ

13

J.POLSKI KC

12

 

5

ZAJ.Z WYCHOWAWCĄ

3

MUZYKA JI

ŚW

J.POLSKI BB

12

GEOGRAFIA MK

11

WF DZ PZ / J.ANGIELSKI CH LK

9

HISTORIA MR

10

J.POLSKI KC

8

MATEMATYKA KŁ

13

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ

4

 

6

MATEMATYKA KŁ

3

 

 

MATEMATYKA DK

9

MUZYKA  JI

10

J.POLSKI KC

12

J.POLSKI BB

4

WF DZ PZ / J.ANGIELSKI CH LK

8

GEOGRAFIA MK

11

CHEMIA GP

13

 

7

 

 

 

 

MUZYKA JI

10

RELIGIA TL

3

 

 

PRZYRODA

11

FIZYKA KŁ

12

KOŁO GP

13

WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ LK

12

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŁO  G.P

13

MUZYKA JI

10

 

 

 

 

 

ŚRODA

1

MATEMATYKA KŁ

3

MATEMATYKA KS

14

HIK  KASZGR

8

HISTORIA MR

10

J.POLSKI KC

12

MATEMATYKA DK

13

J.POLSKI BB

4

GEOGRAFIA

11

WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ LK

9

 

2

PRZYRODA MK

11

HISTORIA MR

10

J.KASZ GR

8

MATEMATYKA KŁ

3

J.POLSKI KC

12

RELIGIA TL

14

WF DZ PZ / J.ANGIELSKI CH LK

9

J.POLSKI BB

4

MATEMATYKA DK

13

 

3

J.POLSKI KC

12

PRZYRODA MK

11

J. KASZR

8

TECHNIKA BG

ŚW

WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ LK

9

HISTORIA MR

10

MATEMATYKA DK

3

J.POLSKI BB

4

FIZYKA KŁ

13

 

4

WF CH TZ / WF DZ VJ

 

J.POLSKI BB

4

J.POLSKI KC

12

INFORMATYKA DK

9

PRZYRODA MK

11

PLASTYKA BG

10

RELIGIA TL

8

MATEMATYKA KŁ

13

WOS MR

3

 

5

WF CH TZ / WF DZ VJ

 

MATEMATYKA DK

13

RELIGIA TL

14

PLASTYKA BG

3

J.POLSKI BB

4

MATEMATYKA KŁ

11

J. NIEMIECKI EK

9

WOS MR

10

J.POLSKI KC

12

 

6

 

 

J.POLSKI BB

4

WF DZ TZ / WF CH SS

 

MATEMATYKA KS

3

J. KASZ GR

8

CHEMIA GP

13

FIZYKA KŁ

11

HISTORIA MR

10

J. NIEMIECKI EK

12

 

7

 

 

 

 

WF DZ TZ / INF CH DK

9

 

 

J.KASZ GR

8

J. NIEMIECKI EK

12

CHEMIA GP

13

FIZYKA KŁ

11

DORADZTWO ZAWODOWE

4

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J. KASZ-WYJ.

 

 

 

 

 

J. NIEMIECKI EK

12

 

 

 

CZWARTEK

1

J.POLSKI KC

12

----------

 

--------

 

---------

 

MATEMATYKA KS

3

HIK KASZ GR

8

J.POLSKI BB

4

MATEMATYKA DK

13

WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ LK

9

 

2

HISTORIA MR

10

J.POLSKI BB

4

- ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ

9

HIK  KASZ MK

3

HIK KASZ G R

8

RELIGIA TL

14

CHEMIA GP

13

J.POLSKI KC

12

DORADZTWO ZAWODOWE

ŚW

FIZYKA KŁ

11

 

3

PRZYRODA MK

11

RELIGIA TL

14

TECHNIKA BG

ŚW

J.POLSKI KC

12

WF DZ PZ / J.ANGIELSKI CH LK

10

MATEMATYKA KŁ

3

CHEMIA GP

13

J.POLSKI BB

4

MATEMATYKA DK

9

 

4

RELIGIA TL

14

PRZYRODA

11

J.POLSKI BB

4

HISTORIA MR

8

J.POLSKI KC

    12

MATEMATYKA DK

10

WF DZ PZ / J.ANGIELSKI CH LK

9

MATEMATYKA KŁ

3

CHEMIA GP

13

 

5

WF DZ VJ / J.ANGIELSKI CH IF

3

HISTORIA MR

14

MATEMATYKA KŁ

10

PRZYRODA

11

J.POLSKI BB

4

WF DZ PZ / INF CH DK

9

CHEMIA GP

13

J.POLSKI KC

12

 

6

MATEMATYKA KŁ

3

J.POLSKI BB

4

RELIGIA TL

14

 

 

J.POLSKI KC

    12

HISTORIA MR

10

BIOLOGIA GP

13

PLASTYKA BG

11

WF DZ PZ / INF CH DK

9

 

7

 

 

 

 

PLASTYKA BG

4

 

 

 

 

 

 

GEOGRAFIA MK

11

BIOLOGIA GP

13

WF DZ PZ / J.ANGIELSKI CH IF

9

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ IF

9

 

 

 

 

 

PIĄTEK

1

RELIGIA TL

3

----------

 

12         J.ANGIESLKI CH LK / INF DZ DK

9

PRZYRODA

11

J.POLSKI BB

4

MATEMATYKA KŁ

13

HISTORIA MR

10

WF DZ PZ

 

 

10

 

2

J.POLSKI KC

12

PLASTYKA BG

14

MATEMATYKA DK

13

MATEMATYKA KŁ

3

WF DZ PZ / J.ANGIELSKI CH LK

9

RELIGIA TL

8/św

J. NIEMIECKI EK

11

J.POLSKI BB

4

WOS MR

10

 

3

PLASTYKA BG

14

MATEMATYKA KS

3

RELIGIA TL

8/św

J.POLSKI KC

12

WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ LK

9

J.POLSKI BB

4

GEOGRAFIA MK

11

J. NIEMIECKI EK

12

MATEMATYKA DK

13

 

4

J. KASZ.  MR.

 

8

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ

3

GEOGRAFIA MK

11

PLASTYKA BG

14

RELIGIA TL

św

MATEMATYKA DK

9

FIZYKA KŁ

13

J.POLSKI KC

12

J.POLSKI BB

4

J. NIEMIECKI EK

10

 

5

J.ANG DZ LK       9    / J.ANG  CH IF

3

J.POLSKI BB

4

 

 

TECHNIKA BG

14

PRZYRODA MK

11

J. NIEMIECKI EK

13

J.POLSKI KC

12

WOS MR           

10

MATEMATYKA DK (dodatkowa)

14

 

6

 

 

J.KASZ. MK

11

 

 

 

 

J.POLSKI KC

12

PLASTYKA BG

13

WF CH PZ / J.ANGIELSKI DZ IF

9

ZAJ. Z WYCHOWAWCĄ

4

HISTORIA MR

10

 

7

 

 

KASZ MK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J.ANGIELSKI CH IF

4

 

8

 

 

J. KASZ -WYJ.J.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej
    83-324 Brodnica Górna, ul.Chmieleńska 1
  • (+48)58 684-52-24

galeria zdjęć