• WYNIKI EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

28.07.2020

Informujemy, że od piątku 31 lipca 2020 od godziny 10:00 do 14:00 w sekretariacie szkoły odbierać można zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Ponadto, informujemy, że istnieje również możliwość sprawdzenia swoich wyników za pośrednictwem strony internetowej: wyniki.edu.pl

Osoby, które chciałyby to uczynić prosimy o wizytę w sekretariacie szkoły w celu uzyskania kodów dostępu.

Przypominamy, że podczas wizyty w szkole nadal obowiązują zasady reżimu sanitarnego.

Drodzy ósmoklasiści!
            Uzupełnijcie wniosek - Wasze zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty.

Przypomnijcie sobie również kolejne etapy rekrutacji
            (zdjęcie w załączeniu oraz poniższy link):

• KLASA II A ZAKOŃCZYŁA INNOWACJĘ „CZYTAM Z KLASĄ – LEKTURKI SPOD CHMURKI”

07.07.2020

KLASA II A ZAKOŃCZYŁA INNOWACJĘ „CZYTAM Z KLASĄ – LEKTURKI SPOD CHMURKI”

Innowację pedagogiczną „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” realizowano w czasie zajęć edukacji wczesnoszkolnej na zajęciach rozwijających od 2 września 2019r. do 20 czerwca 2020 r.

W pierwszym module FIKUŚNE LEKTURKI SPOD CHMURKI wybraliśmy lekturę Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” zgodnie z planem zrealizowaliśmy zamierzone działania. Klasa wykonała plakat zachęcający do przeczytania lektury, wspólnie czytaliśmy lekturę z zaproszonymi gośćmi, zaprojektowaliśmy zakładki do książek, zorganizowaliśmy skarpetkowy tydzień oraz wykonaliśmy stworki ze skarpetek.

W drugim module ZWIERZĘCE LEKTURKI SPOD CHMURKI – wybraliśmy lekturę Hugh Loftinga „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Wypełniliśmy lekturniki, zaprosiliśmy weterynarza aby opowiedział nam o swojej odpowiedzialnej pracy, wykonaliśmy legowiska dla zwierzaków. Odbył się w klasie konkurs pięknego czytania oraz konkurs recytatorski.

Trzeci moduł POLSKIE LEKTURKI SPOD CHMURKI – był realizowany zdalnie. ale patrząc i słuchając uczniów bardzo poważnie i odpowiedzialnie podeszli do pracy. Tu uczniowie sami wybrali sobie wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy, uzupełniliśmy lekturnik .Spośród przeczytanych wierszy wybrały ten, który najbardziej im się spodobał. Wykonały portret autora, sylwetę głównego bohatera, plakaty i ilustracje do wierszy.

Wsparcie i zaangażowanie Rodziców było bezcenne, ponieważ w obecnej sytuacji trudno by było wykonać wszystkie zadania.

Za wykonanie wszystkich modułów klasa otrzymała CERTYFIKAT UKOŃCZENIA PROJEKTU oraz indywidualnie każdy uczeń otrzymał dyplom.

Dziękuję Rodzicom za pomoc i wsparcie w realizacji projektu.

Wychowawca G. Sieniek