• Zalecenia - COVID-19

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Jutro rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Pragniemy przypomnieć o panującym zagrożeniu oraz o stasowaniu się do zaleceń bezpieczeństwa podczas przebywania w szkole (na terenie szkoły).

Pierwsza część wytycznych to zalecenia o charakterze ogólnym:
            - rekomendacja szczepień dla pracowników szkół i uczniów w konkretnych grupach wiekowych (od 12. roku życia wzwyż),
            - dezynfekcja (mycie powierzchni detergentem lub środkiem dezynfekującym przed i po zajęciach),
            - dystans (1,5 m minimalnej odległości między osobami),
            - higiena (częste mycie rąk/dezynfekcja rąk, ochrona podczas kaszlu i kichania itd.),
            - wietrzenie (przed, w trakcie i po zajęciach, a także podczas przerw – nie rzadziej niż co godzinę).

Co ważne, konieczne będzie również noszenie maseczek w przestrzeniach wspólnych, gdzie nie będzie możliwe zachowanie dystansu.

Całość informacji na ten temat dostępna jest pod poniższym adresem:

• OBIADY - WRZESIEŃ

30.08.2021

W związku z konieczności zapłaty za posiłki „z góry” poniżej przedstawiamy rozliczenie za wrzesień.

SZKOŁA (klasy I-VIII) – od 6 września

Obiad – 6,50 zł dziennie

19 dni X 6,50 zł = 123,50 zł.

PRZEDSZKOLE (przedszkole i zerówka) – od 2 września

Śniadanie, obiad, podwieczorek – 9 zł dziennie

21 dni X 9,00 zł = 189,00 zł

Obiad – 6,00 zł

21 dni X 6,00 = 126,00 zł

Śniadanie – 2 zł

21 dni X 2 zł = 42,00 zł

Śniadanie + obiad – 8 zł

21 dni X 8 zł = 168,00 zł

Obiad + podwieczorek – 7 zł

21 dni X 7 zł = 147,00 zł

• Rozpoczęcie roku szkolnego – Przedszkole i Zerówka

30.08.2021

Drodzy Rodzice.

Rok szkolny dla uczniów przedszkola i zerówek również rozpocznie się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Brodnicy Górnej o godz. 8:15.

Następnie, w budynku przedszkola, około godziny 9:30, odbędą się spotkania z wychowawcami grup (według poniższego harmonogramu):

Klasa 0B (Pani Karolina Duda) – sala nr 1

Klasa 0A (Pani Danuta Cybula) – sala nr 2

Grupa Pani Beaty Leman – sala nr 3 (trzylatki)

Grupa Pani Hanny Mamelskiej – sala nr 4

Grupa Pani Patrycji Hinc – sala nr 5

Grupa Pani Anny Rumer-Czarnowskiej – sala nr 6

PRZYPOMINAMY O PRZESTRZEGANIU ZASAD REŻIMU SANITARNEGO !

POWRÓT AUTOBUSEM SZKOLNYM DO DOMÓW:

Około godziny 10:15 autobus szkolny wyruszy sprzed głównego budynku szkoły w kierunku Przewozu. Następnie wróci po pozostałą część uczniów i odwiezie w kierunku Kartuz.

Rozkład jazdy autobusów (zgodny z udostępnianymi informacjami Przewozów Autobusowych „Gryf”) – plik do pobrania poniżej:

• 1 września - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022

27.08.2021

(oraz rozkład jazdy autobusów)

Drodzy rodzice i uczniowie.

Pragniemy poinformować, iż kolejny rok szkolny rozpoczniemy o godz. 8:15 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Brodnicy Górnej.

Następnie, około godziny 9:30, uczniowie spotykają się z wychowawcami (według poniższego harmonogramu):

BUDYNEK PRZEDSZKOLA

Klasa 1A – sala nr 2

Klasa 1B – czytelnia

Klasa 2A – sala nr 1

Klasa 2B – sala nr 1

BUDYNEK PRZY KOŚCIELE

Klasa 3A – salka katechetyczna 1

Klasa 3B – salka katechetyczna 2

BUDYNEK SZKOŁY

Klasa 4A – świetlica

Klasa 4B – sala nr 12

Klasa 5A – sala nr 3

Klasa 5B – sala nr 4

Klasa 6A – sala nr 8

Klasa 7A – sala nr 13

Klasa 7B – sala nr 9

Klasa 8A – sala nr 10

Klasa 8B – sala nr 11

PRZYPOMINAMY O PRZESTRZEGANIU ZASAD REŻIMU SANITARNEGO !

POWRÓT UCZNIÓW DO DOMÓW:

• Uwaga - OBIADY !

26.08.2021

W celu zapisania dziecka na obiady na rok szkolny 2021/2022 już od jutra w sekretariacie szkoły składać można odpowiednie deklaracje.

Opłaty za posiłki uiszczać należy do 5tego dnia każdego miesiąca, za miesiąc „z góry” na konto bankowe Restauracji Złota Rybka. W razie jakichkolwiek wątpliwości, w celu ustalenia kwoty, którą należy uiścić za posiłki prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu 58 684 52 24 lub 501 209 583.

Przedszkolakom oraz uczniom klas 1-3 wydawane wydawane będą już od 1 września, a w przypadku uczniów klas 4-8 od poniedziałku 6 września.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o składanie przemyślanych deklaracji i unikanie „wykreślania” obiadów z dnia na dzień bądź danego dnia rano.

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA OBIADY DOSTĘPNA DO POBRANIA Z PONIŻSZEGO ŹRÓDŁA (kliknij w link):